Koszyk
✓ Dyskretny pakiet ✓ Niskie ceny

O Woo Me

Woo Me wystartowało w 2018 roku i szybko rozwinęło się na rynku skandynawskim. Do tej pory zaufało nam ponad 150 000 klientów, którzy wypróbowali nasze cudowne produkty.

Woo Me działa w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii i Estonii. Łotwie, Litwie i Polsce 

1200+

Ponad 1200 pozytywnych opinii klientów

150.000+

Ponad 150 000 klientów


Woo Me to nowoczesny sklep oferujący bogaty asortyment gadżetów erotycznych i bielizny w przystępnych cenach, z szybką i dyskretną wysyłką. W naszej ofercie znajdziesz ponad 8 tysięcy produktów od 350 różnych firm.

Nasz zespół posiada rozległe doświadczenie w e-commerce, a głównym celem jest jak największe zadowolenie klienta.

Woo Me ciągle pracuje nad poszerzeniem oferty - po to, by móc spełnić wszystkie fantazje naszych klientów. Jeśli jest coś, czego brakuje ci w ofercie Woo Me, śmiało - podziel się swoimi sugestiami. Chcemy, byś jako nasz klient/nasza klientka znalazł/a tu produkty, dzięki którym czujesz się dobrze i możesz się zabawić. Jesteśmy wdzięczni za to, że możemy być częścią Twojej codzienności.

Naszymi głównymi priorytetami są szybka dostawa i zadowoleni klienci. Wszystkie zamówienia są natychmiast wysyłane za pośrednictwem najbardziej cenionych opcji wysyłki na rynku, takich jak DHL.

Doggie.se Europe AB, nr w rejestrze firm 593698995 (VAT SE559369899501)  Henckels torg 3, 252 36 Helsingborg, Szwecja („Woo Me”) jest firmą, która prowadzi stronę woome.plDyskretne opakowanieEkspresowa DostawaNiskie Ceny