Koszyk
✓ Dyskretny pakiet ✓ Niskie ceny

Dostawy

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 12:00, Twoje zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia (w dni robocze). W momencie, gdy zamówienie opuści nasz magazyn, otrzymasz mailowo potwierdzenie wysyłki.

Jeśli złożysz zamówienie przed 12:00, Twoje zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia (w dni robocze). Czas dostawy wynosi zazwyczaj 2-4 dni robocze. Przy wyborze sposobu płatności znajdziesz dokładniejsze informacje na temat czasu dostawy dla każdego z rodzajów wysyłki.

Nie. Wszystkie nasze paczki są wysyłane w dyskretnych brązowych pudełkach bez logo. Na pudełku i etykiecie wysyłkowej nie pojawia się nazwa Woo Me.

Możesz śledzić przesyłkę za pomocą linku do śledzenia dołączonego do każdej wiadomości o wysyłce. Kiedy paczka opuści nasz magazyn, prześlemy mailowo potwierdzenie wysyłki. Jeśli nie możesz go znaleźć, zajrzyj do folderu ze spamem.

Zazwyczaj przesyłka czeka w punkcie przez 7 dni. Ten czas może się jednak różnić, więc zawsze staraj się odebrać przesyłkę możliwie jak najszybciej. To ważne, by odebrać przesyłkę zanim zostanie odesłana z punktu. Za nieodebrane paczki należy uiścić opłatę.

Jeśli nie odbierzesz paczki z punktu, zostanie ona do nas odesłana jako paczka nieodebrana przez klienta. Zostaniesz wtedy obciążony/a kwotą 90 zł za wszystkie koszty poniesione w związku z nieodebraną paczką.

Tak – wprowadź swój kod pocztowy podczas składania zamówienia i wybierz z rozwijanego menu jedną z dostępnych lokalizacji w pobliżu

Przesyłamy paczki z XXXX. Paczki są zawsze przesyłane do agenta pocztowego. Podczas odbioru paczki konieczna jest weryfikacja tożsamości odbiorcy. Masz możliwość pełnego śledzenia przesyłki od momentu nadania do dostarczenia.

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci!

Formularz kontaktowy